שברולט קרוז

שברולט קרוז – לאורך השנים

 שברולט קרוז היא דגם מוצלח מזה שנים, מה סוד הקסם שלה ?

 כדי לשמור על המוניטין שלה דאגו להוסיף לו כל הזמן שינויים ושדרוגים. שדרוג משמעותי לדוגמא הינו תיבת ההילוכים האוטומטית בעלת ששת ההילוכים. בדגמים החדשים של שברולט קרוז דאגו להוסיף מערכת אלקטרונית חכמה שהופכת את החלפת ההילוכים לקלה ומהירה יותר.

הדורות הבאים של שברולט קרוז כללו מכוניות בעלות נפח מנוע גבוה יותר, שדרוגים שדאגו לצמצם את פליטת המזהמים מהרכב ועוד.

שברולט קרוז

שברולט קרוז מבט פנימה

בשנת 2011, יצאו שתי גרסאות נוספות : שברולט קרוז – גרסת האצ’בק בעלת חמש דלתות, המיועדת בעיקר עבור קהל אירופאי, וגרסת סטיישן המציעה תא מטען רחב יותר בצורה משמעותית. השנה (2014) חברת שברולט מתעתדת להוציא דגם חדש ולשווקו בשנת 2015. כצפוי, בדגם החדש יהיו שדרוגים נוספים שאף יעפילו על הדגמים הקודמים.

שברולט קרוז – בטיחות מעל הכול

בכל הדורות של השברולט קרוז, ניתן לראות הקפדה על מקדם הבטיחות. כל דגמי השברולט מצוידים במערכת של שש כריות אוויר מן המתקדמות ביותר בשוק – מערכות לבלימת זעזועים חזיתיים וצידיים וכן מערכת בקרה מתקדמת הקובעת את זמני התגובה של כריות האוויר בהתאם לרמת ההתנגשות ולעוצמתה. בנוסף, מתכנני השברולט שמו את הדגש גם על מניעת פגיעה בהולכי הרגל במקרה של התנגשות. מכסה המנוע מתוכנן כך שהוא עצמו יספוג את רוב הפגיעה ולא הולך הרגל. מערכות מתקדמות נוספות הקיימות במכונית מיועדות לווסת את מהירות הבלימה, ההאצה ואחיזת הכביש באופן כללי.

הדובדבן שבקצפת – אבזור איכותי מבית שברולט קרוז

שברולט קרוז היא משפחתית מרשימה פחות בזכות הביצועים שלה, ויותר בזכות האבזור האיכותי והמתקדם. השברולט מגיעה עם מגוון צעצועים שיגרמו לכם לרצות לנסוע בה שוב ושוב. ראשית כל, מערכת שמע איכותית ומקורית מסוג MP3 בעלת רמקולים באיכות גבוהה הנשלטת מתוך גלגל ההגה, מזגן המכיל בקרת אקלים, נעילה מרכזית לדלתות, ארבע חלונות חשמליים, מנגנוני שליטה בדלתות עבור הנהג ועבור הנוסעים, חיישן גשם להפעלת מגבים ועוד.  כמו כן, האנשים שעיצבו ותכננו את השברולט דאגו לפתח לה ממשק משתמש ידידותי במיוחד, שכן מערכות רבות במכונית מתריעות באמצעות מנגנוני התראה קולית מתקדמים על התחלת נסיעה או אי ציות לחוקים. לסיכומם של דברים, אין ספק שסביבת הנסיעה של השברולט קרוז מרופדת בכל מה שיש לטכנולוגיה של היום להציע לנהג ומבטיחה חווית נסיעה מהנה.

About the author

Flyn

Leave a Comment