רנו פלואנס

רנו פלואנס – שתי מלים, עולם ומלואו

מחפשים מכונית משפחתית אולטימטיבית? לרשותכם רנו פלואנס. מדובר במכונית איכותית, אמינה שמידותיה גדולות. היא מרווחת ומעניקה חוויית נהיגה. מנוע המכונית בנפח 1. 6  ליטר ובהספק 105 כוחות סוס, עם מומנט של 14.8 קג”מ הוא חזק ויעיל. אמינותו אינה מוטלת בספק. החלפת ההילוכים בו חלקה ונוחה.

נקודת זכות חשובה לאפיונה של המכונית כמכונית משפחתית היא היותה מצוידת בהתקני איזו פיקס המסייעים לעגינת מושבי בטיחות ילדים. אין כמו ישיבה נוחה ובטיחותית לילדים כדי להרגיע את ההורים במהלך הנסיעה. על פי הפרמטרים החשובים והמהותיים לבחירת מכונית מקיימת הרנו הנוכחית את כל תנאי הסף הנדרשים ומעבר להם. מי מכם שמכירים זה מכבר את יתרונותיה ודאי יבחרו גם בדגמים החדשים, המשודרגים  והמשופרים שלה, ומי מכם שטרם מכירים את סגולותיה- זה המקום וזה הזמן לערוך עמה היכרות.

רנו פלואנס – בלימה מעולה

אין ספק כי לאיכות הבלמים יש השפעה מכרעת אל בטיחות הנסיעה. רנו  פלואנס מצטיינת במערכות בלימה מתקדמות וייחודיות, הכוללות מערכת לסיוע בעת בלימות חירום. כמו כן המכונית כוללת בקרת יציבות ואחיזה, מצוידת בהגה כוח חשמלי. בסיס הגלגלים שלה ארוך, הצמיגים רחבים ויש בה פנסי ערפל קדמיים. לבד מבטיחותם של מכלולי הרכב החשובים המכונית מתאפיינת ומצטיינת בעיצוב חיצוני אלגנטי ואף יוקרתי. המרכב ארוך, החרטום חד עם שיפוע כלפי מטה. החלק האחורי מוגבה מעט ומשווה למכונית מראה מעודן. המכונית גבוהה יחסית מפני הקרקע, מה שמבטיח כי גם כאשר נוסעים על גבשושיות המותקנות בכבישים פנימיים ביישובים רבים להאטת הנסיעה אין כל חשש משפשוף המרכב התחתון באספלט.

יפה מבחוץ, נוחה מבפנים

כשנכנסים בראשונה לתוך רנו פלואנס רואים את האיכות וחשים אותה. המתגים מודרניים. קיימת בקרת אקלים, מערכת שמע משוכלל. תא הנוסעים מעוצב להפליא. המושבים נוחים ואיכותיים. המרחב הפנימי מאפשר ישיבה נוחה גם במשך נסיעה ממושכת. תאי האחסון גדולים. קיימים סממני איכות מובהקים ובהם: מחשב דרך, חיישנים לחנייה, לגשם ולאורחות, תאורה בדלתות ובמראות, נעילה חשמלית , גלגל ההגה מצופה בעור, תא אחסון למשקפיים ועוד. פרטים קטנים, הבדל גדול.

מאפייניה המובהקים של המכונית המהווים גם את יתרונותיה היחסיים וה.. מוחלטים ( עיצוב מהודר, בטיחות מרבית, אבזור גבוה, מרווח פנימי ותא מטען גדול) לא זה בלבד שהם מקיימים את כל התנאים ההכרחיים להפיכתה למכונית מועדפת על משפחות אלא הופכים אותה לאחת המכוניות הטובות והאמינות ביותר, המצטיינת בטכנולוגיה חדשנית המקלה על הנסיעה בכל דרך.

About the author

Flyn

Leave a Comment