מאזדה 3

למה לי מאזדה 3 עכשיו?

בשלה העת והגיע הזמן להשתדרג ולקנות מכונית חדשה? בחירת רכב חדש היא ללא ספק משימה מבלבלת שלוקחת זמן, ושכרוכה בלא מעט התלבטויות. הפסיקו להתלבט, שימו קץ לדילמות והכירו את מאזדה 3.

כל הסיבות שבעולם לרכוש מאזדה 3- שלא תגידו שלא אמרנו לכם!

  1. פעמים רבות אנחנו רוכשים מוצר מסויים מאחר שהיצרנית שלו ידועה לנו כמובילה בתחומה.

  2. במקרה של מאזדה, החברה הובילה את טבלאות המסירות בישראל במשך קרוב ל-20 שנים ברציפות (עד לשנת 2009). ב-2007 נמכרו למעלה ממיליון רכבים של החברה ברחבי העולם כולו. נתונים אלה הופכים את החברה לאמינה מאוד ואת מוצריה לאטרקטיביים.

  3. המאזדה 3 נכללת תחת הקטגוריה של הרכבים המשפחתיים הקומפקטיים, ובכך היא מתאימה מאוד למשפחות עם שני ילדים, שמעדיפות רכבים לא גדולים מידי, שקל לחנותם ושהם לא מסורבלים מידי לתפעול. המאזדה 3 עונה בדיוק על הצרכים הללו.

  4. מאזדה 3 משלבת טכנולוגיות מתקדמות שהופכות את הנסיעה לחווייתית ביותר.

  5. טכנולוגיית ה-SKYACTIV למשל אחראית לעוצמת המנוע של הרכב המאפשרת ביצועים מרגשים לצד חיסכון בדלק. בנוסף, השילוב של תאורה קדמית מסתגלת, פונקציה המתריאה על סטייה מהכביש, תמיכה נבונה בבלימה וחיישן לייזר מוסיפות למכונית מימד של בטיחות המאפשר ליהנות עוד יותר ממהלך הנסיעה בזכות התחושה, כי יש מי ששומר עליכם.

  6. מאזדה 3 היא מכונית שמתאימה לבעלי תפיסה ירוקה, השואפים לתרום לשיפור מצבו של כדור הארץ. טכנולוגיית ה-SKYACTIV שמוסיפה למנוע עוצמה גם אחראית לכך שייפלטו פחות מזהמים, שההשפעה השלילית שלהם על הסביבה ידועה לכולנו. בנוסף, ברכב משולבת מערכת שמדוממת את המנוע בעת עצירה באופן אוטומטי, כאשר אתם עומדים ברמזור או בפקק, מה שמאפשר חסכון בדלק של קרוב ל-5 אחוזים.

  7. המאזדה 3 היא לא רק רכב איכותי מבחינה פונקציונאלית, אלא גם מבחינה עיצובית. לא משנה מאיזה כיוון תסתכלו עליו, מדובר ברכב בעל סטייל ושיק, המשלב קימורים מרשימים, קווים אווירודינאמיים ומשדר המון עוצמה ויוקרה.

  8. בחירת הצבע חשובה לכם במיוחד? אוהבים מגוון? המאזדה 3 מגיעה בקשת של קרוב ל-10 צבעים, שהם כולם מרהיבים, ולא משנה באיזה צבע תבחרו, המאזדה שלכם תיראה מצויין.

אבזור שהופך את חווית הנסיעה לעוד יותר עוצמתית

למאזדה 3 אבזור מרשים, שכולל מערכת שמע מקורית, פנסים ראשיים המופעלים באופן אוטומטי, כפתור התנעה ללא צורך במפתח, מצלמה אחורית, צג מידע LCD ועוד. האביזרים הללו משלימים את הפונקציונאליות של הרכב, ומספקים חווית נהיגה, שאתם פשוט תתמכרו אליה. ראו הוזהרתם!

About the author

Flyn

Leave a Comment